Broker Consulting zahájil spolupráci se Zásilkovnou

Na vybraných franšízových pobočkách OK POINT lze nyní vyřídit i zásilkové služby

Poradenská společnost Broker Consulting propojující finanční a realitní oblasti zahájila spolupráci s logistickou firmou Zásilkovna. Na vybraných franšízových pobočkách OK POINT pod záštitou Broker Consulting mají nejen jejich klienti možnost zaslat či si vyzvednout svoji zásilku prostřednictvím Zásilkovny. Pobočky tak rozšíří portfolio svých služeb v oblasti finančního a realitního zprostředkování o v Česku velmi oblíbené zásilkové služby.

„Dlouhodobým úkolem poboček OK POINT je umožnit našim klientům vyřízení bankovních, finančních i realitních záležitostí pod jednou střechou, a zjednodušit jim tak život. Rozšířením služeb o nabídku pohodlného vyřízení zásilky na stejném místě jim navíc pomůžeme uspořit čas, který budou moci věnovat důležitějším věcem, a jak doufám, přispějeme i k jejich větší spokojenosti. Zařazení OK POINTů na seznam výdejních míst Zásilkovny však nepochybně přivítají i obyvatelé daných lokalit, kteří našimi klienty nejsou,“ uvádí k zahájení spolupráce Radim Štantejský, projektový manažer sítě OK POINT.

Do projektu je aktuálně zapojeno 14 franšízových poboček OK POINT napříč republikou, které nově slouží i jako výdejní místa Zásilkovny. Další 3 pobočky se ke spolupráci se Zásilkovnou připojí do konce ledna.

„Již od roku 2010 spolupracujeme s různými partnery napříč všemi druhy podnikání a přivádíme jim nové zákazníky. Věříme, že i společnosti Broker Consulting, která je naším prvním zástupcem mezi firmami v oboru finančního poradenství, přivedeme mnoho nových klientů, a naopak Broker Consulting bude pro Zásilkovnu stabilním a pro zákazníky oblíbeným partnerem,“ říká Luboš Moravec, manažer výdejních míst Zásilkovny.

Přehled lokalit, v nichž pobočky OK POINT slouží i jako výdejní místa Zásilkovny:

Benešov (ul. Nová Pražská)

Jičín (ul. Husova)

Jihlava (ul. Farní)

Kladno (ul. Váňova)

Louny (ul. Beneše z Loun)

Olomouc (ul. Riegrova)

Opava (ul. Masařská)

Ostrava (ul. Mlýnská)

Ostrava-Poruba (Hlavní třída)

Pardubice (ul. 17. listopadu)

Plzeň (ul. Prešovská)

Praha (ul. Opatovská)

Praha (ul. Vinohradská)

Praha (Walterovo nám.)