Jak na ověřené leady?

Představte si, že máte klíče ke dveřím, za kterými čekají klienti, kteří již vyjádřili zájem o to, co nabízíte. Klienti, kteří chtějí řešit hypotéku, pojištění nebo investovat. Takovéto klíče můžete mít a to ve formě ověřených leadů od Chytrého Honzy, uvádí ve svém komentáři Marek Slouk, obchodní ředitel a předseda představenstva Chytrého Honzy.

Naše leady jsou pečlivě ověřené kontakty od lidí, kteří již projevili zájem o vaše služby. Jak to děláme? Naše call centrum kontakt provolá, abychom se ujistili, že tyto osoby opravdu čekají na váš hovor. Díky tomu nevoláte do prázdna, ale voláte klientovi, který už očekává, že mu pomůžete s jeho finančními potřebami. A co více? Můžete si vybrat, odkud vaši klienti budou – nabízíme možnost regionálního cílení po celé České republice.

Zjednodušte si práci s aktuálními a ověřenými kontakty

Už nemusíte trávit nekonečné hodiny hledáním kontaktů nebo investovat do drahé reklamy, která nemusí přinést očekávané výsledky. S leady od Chytrého Honzy máte vždy k dispozici aktuální a ověřené kontakty, které můžete objednat přímo přes naši aplikaci, ve které máte veškerou správu svých leadů přehledně na jednom místě. Zjednodušte si práci a soustřeďte se na to, co opravdu umíte – poskytovat prvotřídní finanční poradenství.

Chcete mít také plný diář schůzek a vědět, že na kontakty máte toho správného dodavatele? Staňte se součástí našeho inovativního způsobu akvizice klientů a zvyšte svoji úspěšnost ve svém podnikání.

Napište nám na webu www.chytraspoluprace.cz a objevte, jak jednoduché a efektivní může být získávání nových klientů s leady od Chytrého Honzy. Pomáháme Vám růst.

Chytry_honza_pozitiv

Získejte nové obchodní příležitosti s ověřenými leady od Chytrého Honzy!