Jak zářit ve financích a nevyhořet při tom? Odpoví Broker kongres už 27. května

Uplynulý rok byl v mnoha ohledech mimořádný. Rekordní zájem o hypotéky, silná potřeba klientů řešit pojištění i investice, nemožnost se fyzicky potkávat. To a mnoho dalšího se zásadně promítlo do práce finančních poradců. Mnozí mají za sebou rekordní rok jak do objemu práce, tak i zodpovědnosti. Jak si s tím vším poradit a být i nadále úspěšný v době, kdy koronavirová pandemie zásadně akcelerovala přechod k digitalizaci? Finančním profesionálům poradí hvězdní řečníci už 27. května na Broker kongresu evoluce 3D.

Broker kongres bude opět akce, která by neměla uniknout žádnému finančnímu profesionálovi. Všemi vystoupeními se bude prolínat společné téma: „Jak zářit ve financích“. Dlouhodobě, s přínosem pro klienta i poradce a také s ohledem na vlastní zdraví a pohodu.

Na Broker kongresu vystoupí uznávaní zahraniční a domácí řečníci, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti a praktické rady, které jim pomohly při budování úspěšné kariéry a podnikání.

Stále ještě se na Broker kongres registrujete za zvýhodněných podmínek, s kódem BKevo50 získáte 50% slevu na celodenní program. Registrovat se můžete snadno a rychle zde. Doporučujeme neotálet, v prodeji jsou už jen poslední lístky za sníženou cenu.

Pět řečníků, kteří mají co říct

Těšit se můžete na vystoupení Daniela H. Pinka, autora knihy Prodávat je lidské. Přímo pro účastníky Broker kongresu si připravil tipy, založené na vědeckých poznatcích i sledování mistrných obchodníků, které vám pomohou uzavírat obchody i s náročnějšími zákazníky.

Robert Kiyosaki, který knihou Bohatý táta, chudý táta změnil životy lidem po celém světě, bude mluvit o tom, jak skutečně úspěšně podnikat, jak nechat peníze vydělávat i jak mít bohatší život. Na politickou korektnost si Robert Kiyosaki nepotrpí, tak lze čekat poměrně výbušné vystoupení.

Poslední rok dal finančním poradcům mnoho příležitostí, jak zářit, ale je třeba myslet také na to, aby u toho člověk nevyhořel. A právě o tom bude mluvit psychiatr Radkin Honzák. Poradí, jak mít i při vysokém pracovním nasazení klidnou mysl.

Poradci, nebo roboti?

Český ekonom Tomáš Sedláček je pravidelným hostem Broker kongresů, protože způsob, jak přemýšlí o ekonomice a financích, dokáže vždy zaujmout něčím novým. Co očekávat od světa, který se zotavuje z koronavirové pandemie, jaké nás čekají výzvy a příležitosti? To vše s vámi Tomáš Sedláček na Broker kongresu probere.

Myslíte si, že finanční poradce nahradí roboti? Některé asi ano, ale jak být mezi těmi, kteří budou naopak těžit z robotů a chytrých nástrojů ve svých službách, poví Zdeněk Sluka, zakladatel a majitel Broker Trustu. Dozvíte se i to, co Broker Trust chystá v dohledné budoucnosti.

Broker kongres bude i příležitostí, jak se ve virtuálních stáncích setkat se zástupci tří desítek bank, pojišťoven, investičních společností a dalších organizací. Dozvíte se o produktových novinkách, budete moct živě chatovat a stahovat si propagační materiály. Budete také sbírat body do soutěže o hodnotné ceny.

Vše bude probíhat ve zcela novém a uživatelsky příjemném 3D prostředí, které vás do kongresového dění přenese přímo z vaší kanceláře nebo obývacího pokoje.

Na Broker kongres se už registrovalo téměř dva tisíce finančních profesionálů. Nenechte si tuto příležitost ujít a připojte k finančně-poradenské komunitě 27. května i vy.

BK_NL_banner