Kuchařka osobního prodeje

Jak prodávat z očí do očí – nová kniha Ivo Tomana

Ivo Toman prodává různé produkty již 32 let a 28 let o tom navíc i školí. Za tu dobu se toho změnilo hodně.

Přišly mobily, internet, čárové a QR kódy, e-maily a sociální sítě místo dopisů. Žijeme zdravěji, déle, přitom se vše stále zrychluje. Jenže psychologie prodeje a řešení námitek se nezměnily. To je nadčasové. A o tom nadčasovém napsal Ivo Toman svoji novou knihu.

Nová kniha Ivo Tomana je kuchařkou osobního prodeje

Každý, kdo s prodáváním začíná, dělá spoustu chyb

Cestou pokusů a omylů ztratí spoustu času a mnozí to vzdají po několika neúspěších, protože neví, jak dál. Hlavně začátečníkům chybí praktický návod, jak prodávat. Máme sice knihy o teorii psychologie prodeje, o marketingu i příběhy úspěšných. Ale stále tu něco chybělo.

Chyběl praktický návod, jak mají začínající prodejci postupovat, něco jako kuchařka osobního prodeje, podle níž by mohli začít „vařit“ své úspěšné prodejní schůzky. Něco, co jim usnadní cestu bez nudné teorie.

Proto Ivo Toman v této knize sepsal vše důležité, co ví o osobním prodeji z očí do očí a řešení námitek. Vše, co mu pomáhalo, ale i co nepomáhalo v tisících obchodních jednáních za více než tři desítky let.

V této kuchařce prodeje nenajdete moc teorie 

Ani vědecké rozbory a složité propočty. Zato zde najdete praktické návody, jak nedělat zbytečné chyby. V dobré kuchařce také jdete k cíli postupně, bod po bodu. Není v ní napsáno: „Nasypte to tam úplně všechno najednou a vařte to, jak dlouho chcete.“

Stejně tak ani vy nemůžete zákazníkovi „nasypat do hlavy“ vše, co víte o vašem úžasném produktu, protože pak v jeho hlavě nebude váš úžasný produkt, ale chaos.

Tato kuchařka prodeje vám to pomůže zjednodušit. Díky tomu vyděláte prodejem mnohem více peněz. Začtěte se do příběhů mezi prodejci a kupujícími a pochopte úspěšné prodejní techniky, fígly a triky.

Kniha stojí 499 Kč

Po jejím přečtení budete o zákaznících vědět více, než o sobě vědí oni sami. Díky tomu prodáte i písek na Sahaře.

***

Knihu můžete získat výhodněji na eshop.ivotoman.cz. A to dvěma způsoby:

1. buď využijete Akci 1+1, nebo
2. akci Balíček 5 libovolných knih Iva Tomana za 1000 Kč.

I přes poštovné na tom vždy ušetříte asi polovinu ceny, ale jen na eshop.ivotoman.cz.

Navíc získáte další slevu 100 Kč, když použijete slevový kód profi.

Pro dotazy volejte 603 579 174.