Mysli na své starší já!

Televizní kampaň Partners

Finanční skupina Partners dnes odstartovala dvouměsíční televizní kampaň, kterou připravila k letošnímu 15. výročí Partners. Spoty vytvořila vespolupráci s agenturou Videolabel, Petrem Kolečkem a režisérem Petrem Němečkem. Tématem televizní, on-line a print kampaně je bohatá penze.

Filozofií Partners je dokonalá finanční služba, která zahrnuje i patří také vytvoření dostatečné finanční rezervy na stáří. S její přípravou by lidé měli začít co nejdříve, protože státní důchody na udržení kvality života už jen stěží stačí a do budoucna bude situace ještě složitější. Mnoho Čechů stále důvěřuje hlavně tradičnímu spoření, jenže tuto cestu dnes komplikuje stále rostoucí inflace, která aktuálně dosahuje už 7 % – z každé tisícikoruny tak ukrojí 70 korun. Tradiční spořicí produkty inflaci překonat nedokážou. „Lidé by měli peníze přesunout z bankovních a spořicích účtů do investičních portfolií, protože vhodné investice umí inflaci překonat,“ říká Petr Borkovec, ředitel finanční skupiny Partners. S tvorbou smysluplného investičního portfolia dokáže pomoci důvěryhodný investiční poradce se zkušenostmi a doporučeními.

Češi si zaslouží bohatou penzi

Partners se rozhodli na toto palčivé společenské téma upozornit kampaní, ve které říkají: „Mysli na své starší já“. Ta proběhne nejdříve v televizi na stanicích Prima, Barrandov, Prima COOL, KRIMI, LOVE, MAX, SHOW, STAR, ZOOM. Jen v únoru televize odvysílají 1842 spotů. Později odstartuje také on-line a print kampaň, která cílí na Čechy ve věku 25–55 let. „Jsme největší nezávislá finančně poradenská společnost na trhu. Spolupracujeme s desítkami investičních společností, bank a pojišťoven a dokážeme navrhnout portfolio složené z tisíců fondů. Nesázíme na jedno řešení, ale na vhodnou kombinaci a diverzifikaci,“ konstatuje Petr Borkovec. Investiční poradenství Partners aktuálně poskytují investiční poradenství 184 tisícům domácností a stará se jim o více než 28 miliard korun.

„V Partners dokážeme všem lidem poskytnout dokonalou finanční službu, skvělý servis a umíme jim tak pomoci připravit si během produktivního života dostatečnou finanční rezervu a ve stáří prožít bohatou penzi.“