Nová CFO v Partners

Finance bude ve finanční skupině Partners nově řídit na pozici CFO Daniela Hynštová

Do finanční skupiny Partners přichází od října na pozici Group Financial Officer Daniela Hynštová. Bude řídit celé finanční oddělení skupiny Partners se zodpovědností za skupinové finance a finanční reporting. Také bude mít na starosti daně, rozpočty a audity skupiny a bude úzce spolupracovat s řediteli jednotlivých dceřiných společností skupiny na přípravě strategických plánů.

Před příchodem do Partners dlouhodobě působila v poradenské společnosti Deloitte, ve které se vypracovala na pozici Partnerky a vedla auditní i neauditní projekty pro finanční instituce. „Ředitel Partners Petr Borkovec mě oslovil s nabídkou vedení financí skupiny. Souhlasila jsem, protože mě zaujala jeho vize, která má zcela jasné kontury. Zároveň se mi líbí tah na branku, který Partners v posledních letech mají, a také schopnost nacházet pro jednotlivé projekty skvělé lídry, kteří dokážou přitáhnout výborné týmy. A v neposlední řadě mě nadchla obrovská lidskost a pokora, která tady z lidí dýchá. To jsou pro mě zásadní hodnoty,“ konstatuje Daniela Hynštová.

Daniela Hynštová vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze se zaměřením na obor Komerční právo a Podnikové finance. V roce 2002 nastoupila do společnosti Deloitte na pozici Asistent – Analyst, kde připravovala zejména podklady k auditům. Jako Senior Consultant odjela na výměnný pobyt do Francie. Tuto zkušenost považuje ve své kariéře za klíčovou: „Věnovala jsem se zejména auditu finančních institucí a pracovala jsem na auditu jedné z nejvýznamnějších francouzských bank. To mě významně posunulo. Na profesních vztazích, které jsem si tam tenkrát vybudovala, stavím dodnes,“ vzpomíná. Dalších 16 let postupovala v kariérním žebříčku, působila na pozici Manager, Senior Manager a Director, přitom pracovala na stále významnějších zakázkách a vedla své týmy. Poslední čtyři roky od roku 2018 vedla celé oddělení již jako Partnerka firmy.

Je vdaná, má jednoho syna, mezi její záliby patří lyžování, cestování a alternativní medicína.