Nová posila pro Chytrého Honzu

Do vedení produktového oddělení přichází Matěj Čermák, bývalý vedoucí oddělení investic ve Sberbank

Produktové oddělení Chytrého Honzy nově povede Matěj Čermák, bývalý vedoucí oddělení investic ve Sberbank a vedoucí týmu investičních bankéřů v Raiffeisenbank. Klíčovou rolí Čermáka v Chytrém Honzovi bude podpora produktové části servisní platformy, posilování investičního portfolia společnosti či organizace produktových školení a akcí s klíčovými partnery a institucemi.

„Matěj Čermák je pro nás velmi cenná posila se zkušenostmi na poli investic a s dokonalým přehledem nabídky na trhu. Jeho primární rolí bude podpora produktového oddělení, ale zároveň i posilování investičních aktivit Chytrého Honzy. Matěj k nám přichází ve chvíli, kdy pro naše spolupracující poradce připravujeme investiční školu, na jejímž vývoji a finální podobě se bude rovněž podílet,“ komentuje příchod nové posily Jiří Havrlant, CEO Chytrého Honzy. Matěj Čermák se na poli finančních produktů specializuje zejména na investice, ve kterých má dlouholeté zkušenosti. Před svým nástupem do Chytrého Honzy vedl oddělení investic ve Sberbank, ve společnosti Raiffeisenbank působil jako vedoucí týmu investičních bankéřů. Ze své pozice vedoucího produktového oddělení Chytrého Honzy se bude věnovat rozvoji a podpoře investiční nabídky na servisní platformě společnosti, vylepšování produktové části a edukaci poradců.

„Většinu svého profesního života se pohybuji na poli bankovních, investičních a částečně i pojistných produktů. Jsem rád, že své znalosti a přehled v těchto oborech budu moci uplatnit v křesle vedoucího produktového oddělení, a pomoci tak Chytrému Honzovi v dalším růstu. Věřím, že mé dřívější pracovní zkušenosti ve vedoucích pozicích mne na tuto úlohu dostatečně připravily, a těším se na nové projekty, kolegy a výzvy,“ hodnotí novou spolupráci Matěj Čermák.

Chytrý Honza skrze svou servisní platformu nabízí investiční produkty jako ETF, OPF, dluhopisové fondy či fondy kvalifikovaných investorů. Nedávnou investicí 30 milionů do startupu Investown také svým klientům a poradcům nově zpřístupnil mikroinvestice do nemovitostí.