Nový obchodní ředitel pojišťovny Simplea

Do životní pojišťovny Simplea přichází od dubna na pozici obchodního ředitele Kamil Holánek. Bude mít na starosti řízení distribučních sítí v České republice a na Slovensku.

„Naším aktuálním cílem je zvýšit obchodní potenciál pojišťovny. To bude hlavní výzva nového obchodního ředitele, který také bude zajišťovat propagaci a školení životního pojištění v rámci obchodních partnerů pojišťovny. Těším se na spolupráci, věřím, že Kamil je ten pravý, kdo nám pomůže dál růst,“ konstatuje Martin Švec, ředitel pojišťovny Simplea.

Před příchodem do Simplea působil Kamil Holánek dlouhodobě v pojišťovně Uniqa. Poslední dva roky jako vedoucí strukturovaného prodeje pro Moravu, předchozích pět let coby Account Manager. S oborem financí má dlouholeté zkušenosti, svoji kariéru startoval v roce 2014 v oblasti finančního poradenství.

V Simplea se chce zaměřit na srozumitelnou komunikaci mezi pojišťovnou a finančními poradci. Za důležité považuje, aby měli finanční poradci vždy kompletní a ucelené informace o nastavení životního pojištění a všech procesech v pojišťovně. „Musí to ale fungovat i obráceně, je potřeba naslouchat druhé straně a snažit se životní pojištění i služby neustále posouvat, zlepšovat a inovovat,“ zmiňuje nový obchodní ředitel Simplea. Těší se na nový pracovní start v pojišťovně, kterou označuje za moderní a inovativní. „Simplea fakticky udává směr v oblasti životního pojištění, a zároveň není svázána s problémy, které spoustu tradičnějších pojišťoven v mnoha technických ohledech limitují,“ uzavírá Kamil Holánek.

Pochází z Brna, je ženatý a má dva syny. Rád tráví čas výlety s rodinou do přírody. Těší se, až bude s oběma syny jezdit na kole. Baví ho sportovat, věnuje se zejména boxu, jízdě na horském kole a běhu. Mimo sportovní aktivity se zajímá o finanční sektor, auta a historii.