OK POINT oceněn ve Franchise roku

OK POINT slaví velký úspěch ve Franchise roku, oceněn byl ve dvou kategoriích zároveň

Zisk dvou ocenění zaznamenal franchisový koncept OK POINT, a to v letošním ročníku soutěže Franchisa roku. V hlavní kategorii Franchisor roku si koncept od Broker Consulting vydobyl, mezi mnoha přihlášenými, stříbrnou příčku. Česká asociace franchisingu tak prostřednictvím ocenění vyzdvihla zejména vysokou kvalitu a nadstandardní ekonomické výsledky franchisy. Důraz se kladl ale i na prokázání výjimečného vztahu k franchisantům a zaměstnancům. Vedle toho získal OK POINT ještě Cenu poroty za podporu franchisantů.

Česká asociace franchisingu vyhlásila vítěze sedmého ročníku soutěže Franchisa roku. Z několika soutěžních kategorií zaznamenal Broker Consulting úspěch rovnou ve dvou. Získal Cenu poroty za podporu franchisantů, vedle toho se umístil na druhém místě v kategorii Franchisor Roku. Tato kategorie oceňuje franchisový koncept s prokazatelně vysokou hodnotou a kvalitou nabízených služeb. Akcentován byl v soutěži požadavek na dobré ekonomické výsledky a zvlášť příznivý vztah zřizovatele k franchisantům a zaměstnancům. Kromě toho bylo součástí hodnocení posouzení úrovně odpovědného přístupu k veřejnosti a životnímu prostředí.

Výherní koncept, který vnikl pod patronací společnosti Broker Consulting, nabízí unikátní kombinaci finančních a realitních služeb na jednom místě. Majitel OK POINTu a jeho tým pomáhají klientům již sedmým rokem efektivně zajistit peníze například pro děti či na osobní rentu. Neméně důležitá je podpora, kterou klientům OK POINT zprostředkuje při financování vlastního bydlení či zajištění osobního a majetkového zabezpečení, při nepříznivých životních situacích. Klient získá v OK POINTu komplexní nabídku služeb, navíc s výhledem na celoživotní servis. V oblasti realit zajišťuje franchisa hladký, bezpečný a výhodný nákup, prodej či pronájem nemovitosti. Jako jeden z mála konceptů v této oblasti vykazuje v posledních letech výrazný nárůst počtu zprostředkovaných transakcí, ačkoliv u klasických realitních franchis a realitních kanceláří je patrný pokles až o desítky procent.

„Naši franchisanti mají k dispozici nejsilnější zázemí v České republice, což potvrzuje i zisk ceny poroty za podporu franchisantů 2021 v soutěži Franchisa roku. Podpora centrály šetří franšízantům čas, díky čemuž se mohou efektivně věnovat svým klientům. Franšízanti mohou plně využívat podporu jednotlivých oddělení Broker Consulting, k dispozici mají také speciální tým, který zajišťuje výhradně provoz OK POINTů,“ uvádí Radim Štantejský, obchodní ředitel Broker Consulting a manažer projektu.

Služba samotná je navíc na úrovni kvality služeb ve Velké Británii či USA, potvrzuje to ukazatel Net Promoter Score, který se v červenci tohoto roku nachází na hodnotě 64. V budoucnu má projekt OK POINT ambici dále se rozvíjet, svědčí o tom i snaha zavádění různých technických inovací.

Franchisor Broker Consulting, provozovatel franchisy OK POINT, momentálně pečuje o 600 000 klientů z celé České republiky.