Partners Banka odměňuje klienty, kteří nakupují na Rohlik.cz

Rohlík Premium a placené balíčky v Partners Bance na rok zdarma

Partners Banka, nová česká banka, která rychle získává na popularitě a za dva měsíce svého spuštění už ohlásila přes 40 tisíc klientů a 16 mld. Kč v depozitech, navazuje spolupráci s největším online obchodem s potravinami Rohlik.cz. Spolupráci zahajují společnosti odměnou pro společné klienty v hodnotě téměř pět tisíc korun.

Stejně jako Rohlik.cz, založený v roce 2014, zcela změnil způsob nakupování potravin v České republice, mění Partners Banka způsob, jakým české domácnosti řeší své finance. „Na Rohlíku nakupuje už milion domácností a s poradcem Partners spravuje své finance více jak 600 tisíc domácností. Odměnou za aktivní využívání obou služeb jim chceme dát motivaci využívat obě služby naplno a kombinovat tak výhody online nakupování a moderního bankovnictví,“ uvádí Petr Borkovec, zakladatel a spolumajitel finanční skupiny Partners, do které Partners Banka patří.

Prvním krokem spolupráce je propojení výhod pro aktivní zákazníky, kdy společní zákazníci získají prémiové benefity od obou společností v hodnotě 4 776 Kč. Partners Banka s Rohlíkem sdílí i záměr přinášet společným klientům do budoucna další výhody a expandovat i za hranice České republiky a vytvářet tak další silné evropské hráče s českými kořeny. „Díváme se na možnosti, jak se vzájemně podporovat v inovacích, které ulehčují klientům život, v akvizici nových zákazníků a rychlém růstu, využívání synergií a znalostí chování zákazníků, a to jak v ČR, tak i na dalších trzích,“ doplňuje Tomáš Čupr, zakladatel a majitel společnosti Rohlik Group.

Rohlík Premium a placené balíčky v Partners Bance na rok zdarma

Od 20. 5. 2024 stačí, když zákazník na Rohlik.cz zaplatí svůj nákupu online kartou Partners Banky, a aktivuje se mu zdarma na rok jak Rohlík Premium v hodnotě 2 388 Kč, tak placené balíčky v Partners Bance v hodnotě až 2 388 Kč. Pro udržení těchto benefitů pak stačí každý další měsíc udělat dva nákupy na Rohlik.cz a uhradit je online kartou Partners Banky. Zákazník tak může získat odměnu v hodnotě až 4 776 Kč, když bude obě výhody aktivně využívat celý rok.

Je jen na zákazníkovi, zda si v Partners Bance vybere balíček Pro dva, nebo rovnou Pro rodinu. Oproti balíčku Pro jednoho, který je zdarma pro všechny a zahrnuje i domácí a evropské platby nebo výběr ze všech bankomatů na světě zdarma, získá navíc řešení pro partnerské i dětské finance a skvělý úrok na spořicím účtu bez podmínek.

Díky Premium členství přiveze Rohlík zákazníkovi ty nejlepší produkty až ke dveřím. Ať už se jedná o zboží, které znáte ze supermarketů za bezkonkurenční ceny, nebo lokální a farmářské produkty, které jinde nenajdete. A to vždy zdarma a přednostně s garancí dodání tentýž den. Zákazníci Premium mají navíc na vybrané zboží vždy 15–20% slevu. K tomu pravidelné měsíční akce a 4 expresní doručení nákupu za měsíc do 90 minut zdarma. Díky těmto benefitů průměrný zákazník ušetří 400 korun na slevách a 400 korun na dopravě.