Představenstvo KB PS posílila Jana Petrovská

Novou členkou představenstva a ředitelkou pro obchod a marketing KB Penzijní společnosti se od začátku ledna 2023 stala Jana Petrovská, která významnou část své profesní kariéry působila na manažerských pozicích v rámci Komerční banky.

Jana Petrovská vystudovala Ekonomickou fakultu Technické univerzity v Ostravě. Má za sebou více než dvacetileté zkušenosti z bankovního sektoru, od roku 2005 pracovala v Komerční bance.

V Komerční bance se 17 let podílela na řízení retailového bankovnictví, a to jak na manažerských pozicích v pobočkové síti, tak v oblasti podpory, řízení a rozvoje obchodu v rámci něhož se v roce 2013 aktivně podílela na přípravě a implementaci změn v souvislosti s penzijní reformou.

V posledních pěti letech pracovala jako ředitelka Retailových divizí KB napříč Českou republikou. Své zkušenosti s řízením obchodních týmů, rozvoje produktu a řízením změny přináší do KB Penzijní společnosti, kde se chce zaměřit na změnu vnímání penzijního spoření, ale také na výzvy a příležitosti spojené s nezbytnou reformou důchodového systému v České republice.