Realitní tým WOOD & Company posiluje své řady

Novým členem týmu WOOD & Company Real Estate se stal Štěpán Šatoplet. V pozici asset manažera bude mít na starosti pronájem kancelářských prostor, které jsou součástí českého portfolia realitních fondů.

Štěpán Šatoplet se na realitním trhu pohybuje bezmála 20 let. Před nástupem do WOOD & Company působil 5 let ve společnosti JLL jako vedoucí oddělení pronájmů kancelářských nemovitostí. Cenné zkušenosti v oblasti komerčních nemovitostí získával i v poradenské společnosti CBRE, devět let působil také v marketingovém a obchodním oddělení společnosti Skanska.

Ve WOOD & Company bude odpovídat za pronájem kancelářských prostor v pražských administrativních budovách Hadovka Office Park, The Greenline a Harfa Office Park, které jsou aktivy realitních fondů WOOD & Company Real Estate. „V posledních měsících nabraly naše realitní aktivity dynamický vývoj. Do našich podfondů přibyla nová aktiva a v nákupech plánujeme pokračovat i nadále. Ruku v ruce s tím jde i růst našeho týmu a já věřím, že Štěpán je se svými dlouholetými zkušenostmi z oblasti komerčních nemovitostí cennou posilou a garantem spokojených nájemníků našich pražských kancelářských budov,” říká Jiří Hrbáček, portfolio manažer a místopředseda představenstva realitního fondu WOOD & Company.

„Osobně vnímám novou pozici jako příležitost podívat se na svět komerčního developmentu opět z trochu jiného směru. Je skvělé být součástí týmu zkušených profesionálů, kteří se na investičním trhu pohybují řadu let a prošli si mnoha úspěšnými transakcemi. Věřím, že mé zkušenosti pomohou poskytovat služby našim stávajícím i budoucím kancelářským nájemcům v nejvyšší kvalitě a podaří se mi tak přispět k růstu hodnot našich fondů,“ doplňuje Štěpán Šatoplet.

Štěpánovou velkou zálibou je muzika, více než dvacet pět let stojí v čele hard-rockové skupiny The.Switch. Rád také cestuje, poznává nové kultury a zajímavá místa. Volný čas nejraději tráví s rodinou, která mu pomáhá s udržením životní rovnováhy.

Společnost WOOD & Company Real Estate vstoupila na realitní trh v roce 2016. Soustřeďuje se na nákup a správu kvalitních kancelářských a retailových nemovitostí s dobrým investičním potenciálem v regionu střední a východní Evropy. Hodnota aktiv ve správě realitních fondů WOOD & Co. ke konci roku 2021 přesáhla 25 miliard korun a celková pronajímatelná plocha vzrostla na 309 tisíc metrů čtverečních.