RENOMIA s novým country manažerem na Slovensku

RENOMIA jmenovala nového country managera na Slovensku. Stal se jím Henrich Ihnát, který je od roku 2005 ředitelem košické pobočky RENOMIA. Jeho úkolem bude dále rozvíjet služby RENOMIA a prostřednictvím organického růstu i M&A naplňovat vizi společnosti stát se jedničkou na slovenském trhu.

Henrich Ihnát byl do čela RENOMIA na Slovensku vybrán ve výběrovém řízení, kterého se zúčastnilo i několik externích kandidátů. V jeho prospěch rozhodly nejen vysoká odbornost, manažerské schopnosti a výsledky ve vedení košické pobočky, ale také lidské kvality.

„RENOMIA mi od počátku poskytovala spousty příležitostí k profesnímu i manažerskému růstu a jsem velice hrdý, že mám nyní příležitost přispět svými zkušenostmi a schopnostmi k jejímu dalšímu úspěšnému rozvoji. Mohu se opřít o své kolegy nejen na Slovensku, ale v dalších zemích RENOMIA GROUP a také o skvělé know-how a globální přítomnost našeho strategického partnera Gallagher. Je to velký závazek a zároveň obrovská radost, těším se na další rozvoj našeho týmu a služeb pro klienty,“ říká nový country manažer RENOMIA na Slovensku Henrich Ihnát.

Kromě rozvoje RENOMIA by se rád věnoval i tomu, aby firma spolu s dalšími společnostmi na trhu, například v rámci Slovenské asociace zprostředkovatelů pojištění, dále zvyšovala profesní status konzultantů v pojišťovnictví. „Naše role již dnes nespočívá jen v zajištění kvalitního pojištění za dobrou cenu, to je jen nějakých 30 % přidané hodnoty našich služeb, ale dokážeme firmám pomoci s celý systémem řízení rizik, od jejich správné identifikace až po nastavení Business Continuity plánu přímo na míru dané společnosti,“ dodává Heňo Ihnát.

Do rodiny RENOMIA patří Heňo Ihnát již od roku 2004, kdy se podílel na otevření pobočky v Košicích. Za téměř 20 let spolupráce se mu podařilo vybudovat skvělý tým v Košicích a získat mnoho zajímavých klientů, kteří působí nejen na Slovensku, ale i v zahraničí. Svoji pozici respektovaného lídra a konzultanta si získal díky svým odborným znalostem v oblasti pojištění průmyslových a korporátních rizik. Realizoval pojistné programy pro řadu předních společností ve zdravotnictví, stavebnictví, energetice, strojírenském a potravinářském průmyslu.