RENOMIA vstupuje na rakouský trh

Pojišťovací makléřská společnost RENOMIA koupila podíl v rakouské firmě Steinmayr & Co a vstupuje tak na rakouský trh. Pojistné, které RENOMIA GROUP v zemích střední Evropy pro své klienty spravuje, touto akvizicí překročí 20 miliard korun. RENOMIA je největší firma ve svém oboru jak v České republice, tak ve střední Evropě, a díky členství v přední globální síti Gallagher poskytuje svým klientům služby po celém světě.

„Rakousko je třináctou zemí střední Evropy, kam se nám podařilo vstoupit a spojit se zavedenou rodinnou firmou postavenou na společných hodnotách a silné vizi do budoucna. Velice si ceníme profesionality týmu Steinmayr & Co a kvality péče, kterou poskytuje svým klientům. Síla RENOMIA GROUP, stejně jako tomu je u Steinmayr & Co, spočívá ve specializovaných vysoce odborných službách a dobrých vztazích uvnitř našich týmů, s klienty i obchodními partnery. To vše chceme v zájmu našich klientů dále společně rozvíjet, být si vzájemně inspirací a podporovat se v dalším rozvoji,“ říká Pavel Nepala, managing partner RENOMIA.

Historie Steinmayr & Co sahá až do roku 1970. Společnost se specializuje na poskytování služeb pro firemní klienty v průmyslu, hotelnictví a obchodu. Je dlouhodobým partnerem v pojištění a risk managementu pro pořadatele sportovních, společenských a kulturních akcí. Jejími klienty jsou mimo jiné významná alpská lyžařská střediska nebo závody světového poháru v lyžování. Od roku 2010 se pod vedením Christiana Steinmayra, syna zakladatele Wolfganga Steinmayra, zaměřuje také na mezinárodní pojistná řešení.