Tomáš Hotový v představenstvu ČSOB Pojišťovny

Novým členem představenstva ČSOB Pojišťovny bude od 1. 2. 2024 Tomáš Hotový, který bude mít od uvedeného data na starost oblast bankopojištění a klientských služeb.

„Tomáš dokázal v posledních letech posunout digitalizaci v mnoha oblastech a stál u robotizace a automatizace servisních úkonů. Jeho prvořadý úkol bude dále akcelerovat bankopojištění na novou úroveň a pokračovat v efektivní digitalizaci. Jedním z jeho cílů je i více propojit a zatraktivnit benefity pro klienta, pokud bude mít jak produkty pojišťovny na straně jedné, tak produkty banky na straně druhé,“ řekl předseda představenstva a generální ředitel ČSOB Pojišťovny Jiří Střelický.

Tomáš Hotový se pohybuje v oblastí finančního byznysu již od roku 1999. Necelých deset let pracoval na manažerských pozicích v leasingových společnostech sAutoleasing a Leasing České spořitelny. Do skupiny ČSOB nastoupil v roce 2007 a jeho první manažerskou výzvou byla pozice ředitele odboru klientského centra Českomoravské stavební spořitelny (ČMSS). V ČMSS dále doplňoval svou agendu o oblasti úvěrů, pohledávek, klientských služeb či projektovou činnost.

V roce 2016 přestoupil do ČSOB Pojišťovny, kde dostal na starost oblast aplikačního, procesního a projektového managementu a postupně se vypracoval na ředitele Odboru podpory a správy pojištění se zodpovědností za projektový a procesní management, digitalizaci, procesní optimalizaci, řešení klientských stížností, call-centrum, testing a správu pojištění. Od 1. 2. 2024 je coby člen představenstva ČSOB Pojišťovny odpovědný za oblast bankopojištění a klientských služeb.

Představenstvo ČSOB Pojišťovny od 1. 2. 2024

Jiří Střelický – předseda představenstva odpovědný za útvar generálního ředitele

Stanislav Uma – místopředseda představenstva odpovědný za divizi interní distribuce a likvidace pojistných událostí

Marek Cach – člen představenstva odpovědný za divizi životního a neživotního pojištění

Tomáš Lain – člen představenstva odpovědný za divizi financí

Tomáš Hotový – člen představenstva odpovědný za divizi bankopojištění a klientských služeb